top of page

Photo by: Lubomir Simek

חלוצים בנישה של יעוץ קריירה מעמיק לבכירים

בהובלת גיל הויזמן יועץ לשעבר במקינזי

מי אנחנו

גיל שימש יועץ לבכירים בחברות בחו"ל ובישראל בנושאי אסטרטגיה, ארגון, רכישות ומיזוגים במשך 12 שנה, הן ב McKinsey , והן בפרקטיקה שלו.  כך הוא פיתח שתי מיומנויות משלימות. האחת, פתרון בעיות רוויות פרטים ואילוצים כמותיים ורכים, שמצריכים לימוד מהיר ומדוייק של המצב. והשנייה, יעוץ לבכירים בקבלת החלטות מהותיות, ובמעבר ליישום. הוא ייעץ לחברות גדולות, בינוניות, וסטארט-אפים הוביל תהליכי סינון והשקעה כשעבד בקרן הון סיכון.  לגיל יש תואר שני במנהל עסקים, מ MIT.

 

במקביל, התמחה גיל בתחום העניין המרכזי שלו. קבלת החלטות בצד האישי. גיל למד קורסים רבים בתהליכים קוגניטיביים, משא ומתן, תהליכי השפעה ושינוי, קוגניציה, דינמיקה קבוצתית וגשטאלט. גיל בנה ידע ייחודי לגבי השלכות של התארכות תוחלת החיים על הקריירה; לגבי החלטות קריירה של אנשים רב-תחומיים; לגבי הכישורים המסוימים של אנשים עם קשב-על סלקטיבי (המכונה לרוב הפרעת קשב), ושל בעלי רגישות גבוהה. בנוסף, צבר גיל ניסיון בפתרון עימותים בין אנשים, מאחורי הקלעים, בייעוץ לצד אחד, ללא גישור.

 

 גיל התאים ושכלל את מתודולוגיות העבודה של יעוץ אסטרטגי עסקי, להחלטות קריירה של אנשים מנוסים ולתקציב שלהם. החל משנת 2009, מסייע גיל למנהלים ובכירים בגילאי 35 עד 55 לקבל החלטות אסטרטגיות וטקטיות בקריירה ולנצח ב"קרבות" ובהתמודדויות בעבודה. הוא מצליח לזקק במפורט את אפיון התפקידים שבו הם צפויים גם להצליח וגם ליהנות לאורך זמן ובמינימום שחיקה. הוא מגדיר את סביבת העבודה שמתאימה להם והוא מבצע "הערכת שווי" להצעות עבודה, כדי להעריך את סיכויי ההצלחה והעניין לתפקיד נתון.

התמודדויות בעבודה

היחלצות מהתראה לפיטורים לאחר ירידה בביצועים

פתרון בעיות במערכת היחסים עם מנהל, שותף או עובד

פתרון דילמות ניהוליות

מימוש החלטות קריירה 

תפירת פרוייקט ראשון בקריירה חדשה 

הכנה מדוקדקת לראיונות

החלטות לגבי אנשי מפתח בארגון

שימור עובדים

החזרת עובדים לנתיב ההצלחה

בחינת נאותות להנהלה לפני רכישה

החלטות קריירה 

התפקיד הבא

תכנון המשך או שינוי בקריירה

"הערכת שווי" להצעת עבודה

החלטות קריירה

החלטות והתמודדויות הקריירה לגביהן אנשים מגיעים להתייעץ

התמודדויות בעבודה

היחלצות מהתראה לפיטורים לאחר ירידה בביצועים

 

מאמץ מרוכז לביטול ההתראה או השגת ארכה של חצי שנה לשיפור נוסף. בו זמנית, מפנים קשב למציאת הצעת עבודה חליפית בארגון ומחוצה לו, למקרה שהמאמץ ייכשל, והתראת הפיטורים תמומש.

החלטות קריירה

התפקיד הבא

 

בירור החלופה המיטבית להמשך בתוך הארגון, והגדרת מאפייני התפקיד והארגון בהם כדאי לבחור, באופן שיסייע למקד את רשת הקשרים האישית וגם את חברות ההשמה, ויאפשר לבצע סינון מוקדם של ההזדמנויות שצצות בפניך.

תכנון המשך או שינוי בקריירה

 

בירור התלבטות הקריירה של הלקוח, המוטיבציה לשינוי הגדרת כיוון ההמשך באופן שיסייע בבחירת התפקיד הבא והתפקידים שאחריו.

"הערכת שווי" להצעת עבודה

 

ביצוע  "הערכת שווי" תוך ימים ספורים לגבי הצעת העבודה, שמתמקדת בסיכויי ההצלחה / העניין, וזיהוי מוקדם של גורמי סיכון שצריך לקחת בחשבון. הבדיקה כוללת גם דגשים להמשך המשא ומתן עם החברה על הגדרת התפקיד, התגמול ונתיב הכניסה לתפקיד.

פתרון דילמות ניהוליות

 

פתרון סוגיות  שדורשות הבנה עסקית מקצועית וקבלת החלטות לגבי אנשים. לדוגמא, גיבוש עמדה כלפי הצעה חיצונית מהמטה, לשינוי ארגוני בחטיבה, התמודדות עם  ארגון מכירות שביצועיו ירדו או פיצוץ במשא ומתן חשוב מול לקוחות

פתרון בעיות במערכת היחסים עם מנהל, שותף או עובד

 

סיוע מאחורי הקלעים בייצוב ראשוני של המצב, ובחירת דרך הפעולה להשגת שינוי ארוך טווח בעבודה המשותפת. ליווי הלקוח בתכנון המהלכים הבאים ובתגובה להתפתחויות בשטח.

התמודדויות בעבודה

החלטות קריירה

 

 

ליצירת קשר ותיאום פגישה אנא התקשרו  לטלפון 0544-545-434.

לחלופין, מלאו פרטיכם בשדות המתאימים זה ונשוב אליכם בהקדם

 

 

 

צרו קשר

צרו קשר

bottom of page