top of page

Find the best personal move 

About

Photo by: Lubomir Simek

הרעיון: ללמוד מהשיטות המצליחות ביעוץ העסקי

 

גיל סבר שהגיע הזמן לפתח שיטת יעוץ שנשענת על העקרונות שבהן חברות כמו מקינזי משיגות דיוק בעולם העסקי, אבל שמותאמת לסוגיות של אנשים ולתקציב שלהם. 

 

הנסיון העשיר שצברו אנשים שמגיעים לשלב קריירה מתקדם, יוצר בסיס נתונים שיכול לאפשר דיוק שלא ניתן לייצר עבור אנשים בתחילת הקריירה.

 

אחד ההבטים המהותיים, הוא הרחבת תפקיד היועץ כך שיוכל לסייע 

ביישום מוצלח של  המהלכים השונים, 

 

 

גיל התאים את מתודולוגיות העבודה של יעוץ אסטרטגי עסקי, להחלטות קריירה של אנשים מנוסים.  הוא בנה תהליך שבנוי על התפקיד המגוון שממלא יועץ בחברות יעוץ כמו מקינזי, ועל מיומנויות פתרון הבעיות של היועצים.

 

התהליך מאפשר לצלול ביעילות וקצביות, לעומק הסיטואציה המקצועית הייחודית לאדם. לאחר שמתבררת ייחודיותו, מנפקים פתרונות שמותאמים בדיוק לו, שישימים עבורו, מבלי שיצטרך להשתנות. לוקחים בחשבון את מגוון האילוצים וחושבים בו זמנית בטווח קצר ובטווח ארוך כמו בהחלטה אסטרטגית עסקית.

היישום

התוצאות בהתאם

 

עד כה בוצעו מאות תהליכי יעוץ מפורטים, עם אחוז הצלחות גבוה מאד: 

  • שינויי קריירה בגילאי 40 ו-50+.

  • מעברים משכיר לעצמאי 

  • חזרה מעצמאי לשכיר לאחר שנים מחוץ למערכת

  • פתרון משברים במערכת היחסים בסטארט-אפים

  • הצלחה בקידום למנכ"לות או במעבר להיות חברי הנהנלה

  • ביטול התראות פיטורים שאפשר להמשיך בחברות

  • החלטות על דחיית הצעת עבודה בעייתית. 

 

 

 

Percise Decisions, לשעבר Dilemma הוקמה בשנת 2009 על ידי גיל הויזמן, יועץ לשעבר במקינזי ובסיוע מאיר הדר שהיה פסיכולוג ראשי בצה"ל.

 

Percise Decisions היא חלוצה בעולם במתן פתרונות קריירה מדוייקים לבכירים. ובשיטת הייעוץ לגבי התמודדויות בעבודה.

 

הלקוחות מגיעים ממגוון תחומי עיסוק ותפקידים, בחברות גדולות בינוניות או סטארטאפים. הלקוחות לרוב הינם בדרגות בכירות משתנות דירקטור GM, VP  עד מנכ"לים.  מעל 70% מלקוחותינו עובדים בתחומי ההי-טק השונים. רובם גרים בישראל. מקצתם ישראלים המתגוררים ועובדים בחו"ל והעבודה עימם נעשית בשיחות סקייפ בוידאו.

חלוצה בעולם בנישה חדשה

 

 

גיל זיהה כבר בשנת 2003 שרמת המורכבות בקבלת החלטות קריירה עלתה. אנשים מרבים לטעות, ועלות של טעות בקבלת החלטות עולה עם התקדמות הקריירה ומגיעה למשכורת שנתית ויותר.

 

כדי לזהות את הפתרון המדויק שמתאים נדרש להבין רזולוציה גבוהה את הלקוח ואת הסיטואציה. שיטות ייעוץ הקריירה הקיימות והאימון נבנו למטרות אחרות ולא עונים לצורך. (מעט מידי פגישות, אבחון סטטיסטי, ללא יכולת להתחקות אחר פרטים חסרים בסיפור).

 

ברור שכל יועץ או חבר טוב עושה כמיטב יכולתו להתעמק ולדייק. אבל נדרש תהליך שמאפשר לשפוך אור חדש על הסיטואציה הספציפית של הלקוח, ולזהות פערים והטיות חשיבה. נדרש להבין את התכנים העסקיים טכנולוגיים, עימם הלקוח מתמודד. נדרש תהליך שמאפשר לאמת ולוודא את ישימותם של חלופות הפתרון.

 

הפתרונות הקיימים לא עונים לצורך

התמודדויות בעבודה

היחלצות מהתראה לפיטורים לאחר ירידה בביצועים

פתרון בעיות במערכת היחסים עם מנהל, שותף או עובד

פתרון דילמות ניהוליות

מימוש החלטות קריירה 

תפירת פרוייקט ראשון בקריירה חדשה 

הכנה מדוקדקת לראיונות

החלטות לגבי אנשי מפתח בארגון

שימור עובדים

החזרת עובדים לנתיב ההצלחה

בחינת נאותות להנהלה לפני רכישה

החלטות קריירה 

התפקיד הבא

תכנון המשך או שינוי בקריירה

"הערכת שווי" להצעת עבודה

על גיל הויזמן

 

ליצירת קשר ותיאום פגישה ניתן להתקשר ל: 0544-545-434 או למספר 03-525-2060

לחלופין, מלאו פרטיכם בשדות המתאימים זה ונשוב אליכם בהקדם

חלוץ בעולם במציאת פתרונות קריירה מדוייקים  

 

גיל הינו חלוץ בעולם, במציאת פתרונות מדוייקים לדילמות קריירה. הוא התאים ושכלל את מתודולוגיות העבודה של יעוץ אסטרטגי עסקי, להחלטות קריירה של אנשים מנוסים ולתקציב שלהם. החל משנת 2009, גיל מסייע למנהלים ובכירים לקבל החלטות אסטרטגיות וטקטיות בקריירה ולנצח ב"קרבות" ובהתמודדויות בעבודה. הוא מצליח לזקק במפורט את אפיון התפקידים שבו הם צפויים גם להצליח וגם ליהנות לאורך זמן ובמינימום שחיקה. הוא מגדיר את סביבת העבודה שמתאימה להם והוא מבצע "הערכת שווי" להצעות עבודה, כדי להעריך את סיכויי ההצלחה והעניין לתפקיד נתון.

 

גיל שימש יועץ לבכירים בחברות בחו"ל ובישראל בנושאי אסטרטגיה, ארגון, רכישות ומיזוגים במשך 12 שנה, הן ב McKinsey , והן בפרקטיקה שלו.  כך הוא פיתח שתי מיומנויות משלימות. האחת, פתרון בעיות רוויות פרטים ואילוצים כמותיים ורכים, שמצריכים לימוד מהיר ומדוייק של המצב. והשנייה, יעוץ לבכירים בקבלת החלטות מהותיות, ובמעבר ליישום. הוא ייעץ לחברות גדולות, בינוניות, וסטארט-אפים   לגיל יש MBA מבי הספר למנהל עסקים של MIT ותואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב.

יועץ לשעבר במקינזי 

 

במקביל לעבודה בייעוץ התמחה גיל בתחום העניין המרכזי שלו. קבלת החלטות בצד האישי. גיל למד קורסים רבים בתהליכים קוגניטיביים, משא ומתן, תהליכי השפעה ושינוי, קוגניציה, דינמיקה קבוצתית וגשטאלט. גיל בנה ידע ייחודי לגבי השלכות של התארכות תוחלת החיים על הקריירה; לגבי החלטות קריירה של אנשים רב-תחומיים; לגבי הכישורים המסוימים של אנשים עם קשב-על סלקטיבי (המכונה לרוב הפרעת קשב), ושל בעלי רגישות גבוהה. בנוסף, צבר גיל ניסיון בפתרון עימותים בין אנשים, מאחורי הקלעים, בייעוץ לצד אחד, ללא גישור.

שהתמחה בקבלת החלטות ובאנשים עם כישורים יחודיים

 

גיל שימש כ-prinicpal בקרן הון סיכון, הוביל תהליכי סינון והשקעה בסטארטאפים. בנוסף סייע למנכ"לים של סטארט-אפים בפיתוח החברות. מאוחר יותר גיל סייע ליזמים בגיבוש מודל עסקי, ומצגות שסייע בגיוס סבבים משמעותיים כבר בשלב הסיד. בנוסף סייע גיל ליזמים בהחלטות על בחירת השותפים, בגיוס הצוות הבכיר ובפתרון דילמות ניהוליות. גיל משמש מרצה לפתרון עימותים בין שותפים בסטארטאפים,באקסלרטורים שונים בישראל. כמו כן ייעץ לוועדה מטעם המדינה שבחנה חסמים להתפתחות והבשלת סטארט-אפים בתחום אבטחת הסייבר.

עם נסיון בתעשיית ההון סיכון

  0544-545-454

  :ליצירת קשר

ההודעה התקבלה ניצור קשר בהקדם

  :להשארת פרטים

bottom of page