אודות גיל הויזמן

 

לאחר שהתברר ההיקף הגדול של העובדים שהיו על סף עזיבת הארגון / עזבו את הארגון  כאשר  היה נכון עבורם להישאר פיתח גיל שיטת שימור עובדים חדשנית שמתבססת על גילוי מוקדם של עובדים שנכון עבורם להישאר, ויצירת דיאלוג שיאפשר לעובדים להגיע להחלטה מדוייקת, ללא נסיון שכנוע. 

 

גיל שימש יועץ לבכירים בחברות בחו"ל ובישראל בנושאי אסטרטגיה, ארגון, רכישות ומיזוגים במשך 12 שנה, הן ב McKinsey , והן בפרקטיקה שלו.  כך הוא פיתח שתי מיומנויות משלימות. האחת, פתרון בעיות רוויות פרטים ואילוצים כמותיים ורכים, שמצריכות לימוד מהיר ומדוייק של המצב והשנייה, יעוץ לבכירים בקבלת החלטות מהותיות, ובמעבר ליישום. הוא ייעץ לחברות גדולות, בינוניות, וסטארט-אפים.   לגיל יש MBA מבית הספר למנהל עסקים של MIT, ותואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב.

שצבר נסיון ביעוץ קריירה מעמיק 

 

במשך 9 שנים בנה גיל פרקטיקת יעוץ קריירה ייחודית מסוגה, ששואפת לדיוק גבוה בקבלת ההחלטות  ושבה נמשך תהליך היעוץ מספר חודשים תוך איסוף מידע והיכרות עם העובד, עם הסטוריית התעסוקה שלו ועם הסיטואציה הייחודית שלו בעבודה. מאות רבות של תהליכי יעוץ מעמיקים לעובדים בגילאי 30-60 בנו בסיס ידע רחב ותובנות משמעותיות. 

יוצר בזמן הפנוי

גיל כתב וביים סרט עלילתי קצר, הציג צילומים בתערוכות, במשך 8 שנים השתתף כשחקן בקבוצת תאטרון פלייבק 

 

בשירותו הצבאי היה גיל נווט קרב בחיל האויר.

 

 

שפיתח גישה חדשנית ומדידה לשימור עובדים

יועץ לשעבר במקינזי 

Photo by: Lubomir Simek

  0544-545-434

  :ליצירת קשר

  :להשארת פרטים

Precise Decisions

Mobile:           +972-544-545-434

Phone:           +972-3-6162-101

Email:             Gil@PreciseDecisions.com

Skype:             Gil_hoizman