top of page

Photo by: Lubomir Simek

הרעיון: ללמוד מהשיטות המצליחות ביעוץ העסקי

 

גיל סבר שהגיע הזמן לפתח שיטת יעוץ שנשענת על העקרונות שבהן חברות כמו מקינזי משיגות דיוק בעולם העסקי, אבל שמותאמת לסוגיות של אנשים ולתקציב שלהם. 

 

הנסיון העשיר שצברו אנשים שמגיעים לשלב קריירה מתקדם, יוצר בסיס נתונים שיכול לאפשר דיוק שלא ניתן לייצר עבור אנשים בתחילת הקריירה.

אחד ההבטים המהותיים, הוא הרחבת תפקיד היועץ כך שיוכל לסייע 

ביישום מוצלח של  המהלכים השונים.

 

 

גיל התאים את מתודולוגיות העבודה של יעוץ אסטרטגי עסקי, להחלטות קריירה של אנשים מנוסים.  הוא בנה תהליך שבנוי על התפקיד המגוון שממלא יועץ בחברות יעוץ כמו מקינזי, ועל מיומנות פתרון הבעיות של היועצים.

היישום

 

Percise Decisions, לשעבר Dilemma הוקמה בשנת 2009 על ידי גיל הויזמן, יועץ לשעבר במקינזי ובסיוע מאיר הדר שהיה פסיכולוג ראשי בצה"ל.

חלוצה בעולם בנישה חדשה

 

 

גיל זיהה כבר בשנת 2003 שהחלטות קריירה, דילמות של יזמים או התמודדויות בעבודה מקבלות מענה רך מידי, ולא מספיק מדויק. זאת, למרות שמדובר בהחלטות שיש להן מורכבות גבוהה, ומחיר כלכלי ואישי משמעותי לכל טעות.

 

כדי לזהות את הפתרון המדויק שמתאים נדרש להבין רזולוציה גבוהה את הלקוח ואת הסיטואציה. שיטות ייעוץ הקריירה הקיימות והאימון נבנו למטרות אחרות ולא עונים לצורך.

 

ברור שכל יועץ או חבר טוב עושה כמיטב יכולתו להתעמק ולדייק. אבל נדרש תהליך שמאפשר לשפוך אור חדש על הסיטואציה הספציפית של הלקוח, ולזהות פערים והטיות חשיבה. נדרש להבין את התכנים העסקיים טכנולוגיים, עימם הלקוח מתמודד. נדרש תהליך שמאפשר לאמת ולוודא את ישימותם של חלופות הפתרון.

 

הפתרונות הקיימים לא עונים לצורך

התמודדויות בעבודה

היחלצות מהתראה לפיטורים לאחר ירידה בביצועים

פתרון בעיות במערכת היחסים עם מנהל, שותף או עובד

החלטות קריירה 

התפקיד הבא

תכנון המשך או שינוי בקריירה

אודות גיל הויזמן

 

ליצירת קשר ותיאום פגישה ניתן להתקשר ל: 0544-545-434 או למספר 03-525-2060

לחלופין, מלאו פרטיכם בשדות המתאימים זה ונשוב אליכם בהקדם

על גיל הויזמן

חלוץ בעולם במציאת פתרונות קריירה מדוייקים  

 

גיל הינו חלוץ בעולם, במציאת פתרונות מדוייקים לדילמות קריירה. הוא התאים ושכלל את מתודולוגיות העבודה של יעוץ אסטרטגי עסקי, להחלטות קריירה של אנשים מנוסים ולתקציב שלהם. החל משנת 2009, גיל מסייע למנהלים ובכירים לקבל החלטות אסטרטגיות וטקטיות בקריירה ולנצח ב"קרבות" ובהתמודדויות בעבודה. הוא מצליח לזקק במפורט את אפיון התפקידים שבו הם צפויים גם להצליח וגם ליהנות לאורך זמן ובמינימום שחיקה. הוא מגדיר את סביבת העבודה שמתאימה להם והוא מבצע "הערכת שווי" להצעות עבודה, כדי להעריך את סיכויי ההצלחה והעניין לתפקיד נתון.

 

גיל שימש יועץ לבכירים בחברות בחו"ל ובישראל בנושאי אסטרטגיה, ארגון, רכישות ומיזוגים במשך 12 שנה, הן ב McKinsey , והן בפרקטיקה שלו.  כך הוא פיתח שתי מיומנויות משלימות. האחת, פתרון בעיות רוויות פרטים ואילוצים כמותיים ורכים, שמצריכים לימוד מהיר ומדוייק של המצב. והשנייה, יעוץ לבכירים בקבלת החלטות מהותיות, ובמעבר ליישום. הוא ייעץ לחברות גדולות, בינוניות, וסטארט-אפים   לגיל יש MBA מבי הספר למנהל עסקים של MIT ותואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת תל אביב.

יועץ לשעבר במקינזי 

 

במקביל לעבודה בייעוץ התמחה גיל בתחום העניין המרכזי שלו. קבלת החלטות בצד האישי. גיל למד קורסים רבים בתהליכים קוגניטיביים, משא ומתן, תהליכי השפעה ושינוי, קוגניציה, דינמיקה קבוצתית וגשטאלט. גיל בנה ידע ייחודי לגבי השלכות של התארכות תוחלת החיים על הקריירה; לגבי החלטות קריירה של אנשים רב-תחומיים; לגבי הכישורים המסוימים של אנשים עם קשב-על סלקטיבי (המכונה לרוב הפרעת קשב), ושל בעלי רגישות גבוהה. בנוסף, צבר גיל ניסיון בפתרון עימותים בין אנשים, מאחורי הקלעים, בייעוץ לצד אחד, ללא גישור.

שהתמחה בקבלת החלטות ובאנשים עם כישורים יחודיים

 

גיל שימש כ-prinicpal בקרן הון סיכון, הוביל תהליכי סינון והשקעה בסטארטאפים. בנוסף סייע למנכ"לים של סטארט-אפים בפיתוח החברות. מאוחר יותר גיל סייע ליזמים בגיבוש מודל עסקי, ומצגות שסייע בגיוס סבבים משמעותיים כבר בשלב הסיד. בנוסף סייע גיל ליזמים בהחלטות על בחירת השותפים, בגיוס הצוות הבכיר ובפתרון דילמות ניהוליות. גיל משמש מרצה לפתרון עימותים בין שותפים בסטארטאפים,באקסלרטורים שונים בישראל. כמו כן ייעץ לוועדה מטעם המדינה שבחנה חסמים להתפתחות והבשלת סטארט-אפים בתחום אבטחת הסייבר.

עם נסיון בתעשיית ההון סיכון

Success! Message received.

 :שם
 :מייל
 :טלפון
 :ההודעה
bottom of page